Kliendid meist
 

" Sattusime INCOGNITO juurde otsides kodus olemasolevale sisseehitatud mööblile lisaks sobivaid esemeid. Kuna varasem kogemus mööblitegijaga ei olnud kõige positiivsem, küsisime "turult" teisi pakkumisi ja tuttava kaudu soovitatud INCOGNITO pakkus kõige paremat hinda ja mis veelgi olulisem, lühemat - lausa alla kuu pikkust - tarneaega (mis möödunud aastate ehitusbuumi oludes tundus lausa uskumatu). Samuti äratas juba enne mööbli saamist usaldust see, et meie sisekujundaja tehtud eritellimusjoonised vaadati üle kriitilise "konstruktoripilguga" ja pakuti kindlamaid, vastupidavamaid lahendusi. Ja ei ole pidanud ka hiljem pettuma - valminud asjad on ilusad ja praktilised ega ole ühestki otsast logisema hakanud.
Boonusena kogesime veel midagi, mida Eesti teeninduses pole vist küll kunagi varem kohanud: tootja helistab ja tunneb muret, kas kaup saabus ikka õigel ajal ja kas tooted vastavad ootustele. Seega oleme tellinud veel, nii et nüüd ongi suuremal osal meie kodusest mööblist - suur raamaturiiul töötoas, treppriiul jalanõudele, lapsevoodi koos selle juurde kuuluva mänguasjasahtliga, kummutid magamistoas, saunapink jne - peal pisike INCOGNITO logo ;) "
(Ede ja Sten)   

Vaata pildigaleriid >


" Seoses elamise renoveerimisega, otsustasime ümber vahetada kogu maja sisustuse. Internetis surfates jäi pilk peale INCOGNITO kodulehele, kus pakuti põneva disainiga eestimaist mööblit. Mulle meeldis esemete lihtne vorm ja värvigamma oli minu jaoks ideaalne. Et sisustamisel mitte hätta jääda, tahtsin ka head nõu, mida sain INCOGNITO poolt kuhjaga. Lisaks veel vastutulelik ja sõbralik suhtumine. Oleme nüüd oma koduga väga rahul, siin on hea olla. “
(Anneli ja Veiko)

Vaata pildigaleriid >" Sobiva lahenduse uue ärireisijate lounge tarvis leidis sisekujundaja Kristiina Voolaid ja meile see sobis. INCOGNITO valikust leidime interjööri lauad, toolid, madalad diivani ja tugitoolide juurde sobivad lauad. Oleme tulemuse ja teenindusega väga rahul. "
(Heldin Kolk, Tallinna Lennujaam, Talituse juhataja)

Vaata pildigaleriid >Otsisime uue reisibüroo sisustamiseks modernset ning kvaliteetset büroomööblit. Meie eesmärgiks oli leida eelkõige kohalik tootja. Kuna mul oli varasem kokkupuude INCOGNITO-ga olemas (olen tellinud koju nii standardmööblit kui ka oma kavandite järgi mööbliesemeid) ja tundes firma suhtumist kliendi heaolusse ning mööbli kvaliteeti, otsustasime INCOGNITO kasuks.
Olen jälle veendunud, et tegin õige valiku.
(Angela Leštšenko, Sunny Holidays, juhataja)

Vaata pildigaleriid >

Liitu ja säästa
Telli uudiskiri