Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamise nädal märgitakse tellimuslehele (nt. 25. kalendrinädal). Kuupäevad on ligikaudsed, välja arvatud juhul, kui konkreetne kuupäev on kirjalikult tellimuslehel kinnitatud. Kui oled kauba tellinud koos kohaletoimetamisega, siis palun veendu, et tellitu kenasti kõikidest võimalikest takistustest ja avadest läbi mahub, mis tema teekonnal Sinu soovitud asukohta ette võivad jääda. Esemete mõõdud on ära toodud Sinu tellimuslehel. Lisa nendele pakendivaru +2cm. Tellitu vastuvõtmisel kontrolli alati, kas kohaletoimetamine on põhjustanud mööblieseme(te)le nähtavaid kahjustusi või kadusid. Pea meeles! Kauba vastuvõtmisel kinnitad Sa oma allkirjaga silmaga nähtavat defektideta kauba vastuvõtmist.
Kaup toimetatakse Sinu poolt soovitud aadressile hinnaga 35 EUR + käibemaks olenemata korruste arvust. See tähendab, et Sinu poolt tellitu tuuakse täpselt Sinu poolt soovitud kohta, olgu selleks kasvõi 12. korrus.
Mööbliesemetele, mis toimetatakse väljapoole Tallinnat või Tartut on hind kokkuleppel. Keskmiselt võib transpordikuluks sihtkohta arvestada 0,5 EUR/km (sisaldab käibemaksu) linna/asula piirist.

Kui soovid mööblit ise transportida, arvesta, et seda tuleb teha kinnises sõidukis/veokis ja pakitult, et kaitsta mööbliesemeid mehaaniliste vigastuste, määrdumise ja märgumise eest. Pakendil võivad olla hoiatusmärgid ja/või nooled. Nooled näitavad, millist pidi pakend asetada. Nooled peavad olema suunaga ülespoole – sel juhul on ese pakendis õiget pidi ning ei saa transportimisel kannatada. Pakend märgistusega “Ettevaatust! Habras!”, "Dangerous!", "Glass!" sisaldab kergesti purunevaid detaile. Sellise pakendi transportimisel tasub olla eriti ettevaatlik, et mööbel viga ei saaks. Külmal ajal transporditav mööbel võib hakata sooja ruumi paigutamise järel higistama. Sel juhul tuleb mööbel pehme puhta lapiga kuivatada. Temperatuur transportimisel ei tohiks langeda alla +5°C ja suhteline õhuniiskus peaks olema vähemalt 75%.

Tellimise info

Tarneaeg >
Mõõdud, materjal >
Maksetingimused >
Tellimuse kinnitamine >
Tellimusest loobumine >
< Kohaletoimetamine
Paigaldus >
Liitu ja säästa
Telli uudiskiri